הדוד, אינדקס אתרי קניות מרחבי העולם המבצעים משלוח חינם לישראל  
line
 
home contact about recommend home
 
line
 

אודות "הדוד"

אתר "הדוד" הינו פרויקט של קבוצת חברים, חובבי הזמנת מוצרים דרך האינטרנט, שהחליטו לרכז לראשונה בצורה ברורה ופשוטה את האתרים המובילים בעולם בעלי משלוח חינם לארץ.

בשנים האחרונות, חלה מגמת עלייה ניכרת ביוקר המחייה בישראל.line אנו, כמקימי האתר, מעוניינים לקרב את התחרות, המגוון והמחירים הזולים שיש לעולם להציע לצרכן הישראלי."הדוד" מרכז בעיקר אתרים בהם המשלוח לארץ חינם, וסוקר בקצרה את תוכנם. אין צורך יותר ברשימת קניות ארוכה לדוד שטס לאמריקה, וכבר לא צריך להמתין למתנות שיביא עמו.

הרגישו חופשי לשוטט, לחפש ולחקור את מבחר האתרים שריכזנו עבורכם. כמו כן, הנכם מוזמנים להירשם לרשימת התפוצה שלנו, שבה אנו מציעים אחת לתקופה קופונים, מבצעים וסקירות עומק של אתרים המציעים משלוח חינם לישראל.
אם ברצונכם להציע אתרים נוספים, לשלוח פידבק או פשוט ליצור עמנו קשר – לחצו כאן

תהנו!

pressשאלות נפוצות:

למה משמש האתר?

האתר סוקר אתרי קניות מובילים מהעולם, בדגש על כאלו בעלי משלוח חינם לישראל.

מי אתם?

אנו קבוצת חברים, חובבי הזמנת מוצרים דרך האינטרנט שהחליטו לרכז תחת קורת גג אחת את האתרים המובילים בעולם המבצעים משלוח חינם לארץ.

כיצד ניתן לקבל הודעות על אתרים מעניינים, מבצעים וחידושים באתר?

ניתן להירשם לרשימת התפוצה של “הדוד“ ולקבל עדכונים תקופתיים לכתובת הדוא”ל שתבחרו.

מה משמעות האייקונים המלווים כל חנות?

pic

כיצד ניתן להשוות מידות ביגוד?

ניתן למצוא בארגז הכלים של הדוד טבלאות להמרת מידות ביגוד והנעלה. 

למה כדאי לי להזמין דרככם ולא ישירות מהאתרים עצמם?

ההזמנות אינן מתבצעות באמצעות אתר “הדוד”, אנו רק מספקים את הקישורים לאתרים. עם זאת, ניתן להיעזר באתר “הדוד” על מנת להכיר באתרים נוספים באותו התחום ולעקוב אחר רשימת התפוצה של “הדוד“ כדי לקבל עדכונים תקופתיים על מבצעים ובכך לשפר את חווית הקניה ואף לחסוך כסף.

מדוע משתלם לי להזמין מוצר דרך אתר הדוד?

אתר "הדוד" מרכז עבורך מספר רב של אתרים נבחרים, ומספק מידע איפורמטיבי לגביהם ובכך מקל את הליך החיפוש שלך. בנוסף, ”הדוד“ עוקב אחר המבצעים באתרים השונים ודואג ליידע אתכם כאשר ישנו מבצע אטרקטיבי.

האם כל האתרים באתר מספקים משלוח חינם?

אתר “הדוד“ מתרכז בעיקר באתרים בעלי משלוח חינם לישראל, אך מאחר וישנם אתרים נוספים בעלי משלוח זול או משלוח חינם המותנה בקנייה מעל סכום מסוים החלטנו לכלול גם אתרים נוספים. ניתן להיעזר באייקון המשלוח כדי לדעת מהו הסדר המשלוח (נסו לעמוד על האייקון לפרטים נוספים).

כיצד ניתן ליצור קשר עם מפעילי האתר?

ניתן להיעזר בדף יצירת הקשר.

באיזה סכום ניתן לרכוש מבלי לשלם מסים בישראל?

כשהקבלה בחבילה מציגה סכום נמוך מ 74.99 דולר (כולל מחיר המשלוח), החבילה פטורה לגמרי ממיסי יבוא. 

המכס עד 500$ בוטל?

שימו לב כי הפטור שניתן עד 500 דולר הוא למכס בלבד. מיסי יבוא בישראל מחולקים לשלושה סוגים: מע"מ החל בכל מקרה על כל המוצרים, ומס קנייה ומכס החלים על מוצרים מסוימים. המוצרים שחוו הוזלה כתוצאה משינוי בתקנות וביטול המכס עד לתקרה של 500$, כמו צעצועים, משחקי טלוויזיה, ובגדים - נהנים כעת מפטור ממכס, ואם תבחרו לרכוש אותם תשלמו כיום פחות ממה שהייתם משלמים לפני השינוי - 18% בלבד במקום 29.9%.  במקרה של קנייה מעבר לפטור, כלל הסכום חייב במיסים. (קנית ב-600$, תשלם מע"מ ומכס על כל ה-600$, ולא רק על ההפרש). מומלץ להתעדכן בטבלת המוצרים החייבים במכס, מאתר רשות המיסים.

 
   
   
line